Shtepi private per shitje prane rruges se Barrikadave ne Tirane

ID TRS-121-31D
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 570.000 Euro
Sipërfaqe m2 282
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Barrikadave

Shtepi private per shitje ne rrugen Isa Boletini ne Tirane.
Trualli ka nje siperfaqe prej 282 m2 dhe siperfaqe ndertimi 101 m2.
Ndodhet ne nje nga zonat me te zhvilluara te Tiranes dhe mjaft e favorshme per ndertim.
Shtepia ka nevoje per rikonstruktim.
Ka akses te lehte ne rrugen e Barrikadave, ne Bulevardi Zogu I, dhe ndodhet shume prane qendres se Tiranes
E pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi 570.000 Euro
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën