Shtepi pushimi ne shitje ne Peze Helmes, Tirane (TRS-613-16)

ID TRS-613-16
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 295.000 euro
Sipërfaqe m2 1510 m2 + 375 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Peze

Vile 2 kateshe ne shitje ne Peze Helmes ne Tirane.

Vila ndodhet ne periferi te qytetit duke ofruar ajrin e paster dhe qetesine e kërkuar.

Eshte ndertuar dhe projektuar posacerisht per te pushuar dhe kaluar momente relaksuese.

Me siperfaqe trualli prej 1510 m2, vila perfshin 375 m2 ndertim.

E ndertuar me mur tulle, ne te do te gjeni punime te reja dhe teper cilesore.

Siperfaqja eshte e organizuar ne sallon te madh ndenje, kuzhine gatimi, 2 banjo dhe 3 dhomat e gjumit ne katin e dyte.

Gjithashtu, kati bodrum ofron lavander dhe tualet.

Oborr i gjelbëruar rreth e qark, vende pushimi, pus uji, etj.

Rruga qe te con drejt saj eshte e asfaltuar dhe e ndriçuar.

Objekti disponon lejen e ndertimit dhe hipoteken.

 

Cmimi: 295.000 euro i diskutueshem

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile ne shitje ne rrugen Hoxha Tahsim, ne zonen e Pazarit te Ri ne Tirane.

Perbehet nga 4 kate. K
Në Shitje 1018-4E 300.000 €

Vile ne shitje ne rrugen Hoxha Tahsim, ne zonen e Pazarit te Ri ne Tirane. Perbehet nga 4 kate. Kati perdhe ka nje ...