Toke ne shitje ne zonen e Xhamllikut ne Tirane

ID TRS-1120-6i
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 301.500
Sipërfaqe m2 402
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ali Baushi

Truall ne shitje I cili ndodhet ne rrugen Ali Baushi.
Ka nje siperfaqe totale prej 402m2 e cila eshte ne forme te rregullt.
Prona eshte shume e pershtatshme per ndertim , godina , pallate etj.Rrethohet nga ndertesa te tjera por eshte ne nje zone shume te aksesueshme te  Tiranes.
Ka dalje ne rrugen Xhanfize Keko , rrugen Kongresi I Manastirit  dhe gjithe rruget e tjera lidhese.Toka ( trualli  )disponon certifikate pronesie .
Cmimi :750 Euro /m2
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën