Toke per shitje ne Arbane ne Tirane

ID TRS-222-49V
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 292.500 Euro
Sipërfaqe m2 6500 m2
Qyteti Tirane
Adresa Arbane

Toke per shitje 20 min larg Tiranes.

Ka nje siperfaqe prej 6500 m2 me forme te rregullt drejtkendore.

E pershtatshme per ndertim vile ose magazine per biznes.

Toka ka akses direkt ne rruge cka e ben lehtesisht te aksesueshme.

E pajisur me certifkate pronesie dhe me statusin are.

Cmimi: 45 Euro/M2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën