Toke per shitje ne Durres

ID DRS-821-1A
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 70.000
Sipërfaqe m2 500
Qyteti Durres
Adresa Shkallnur

Toke per shitje ne zonen Shkallnur ne Durres
Siperfaqja e tokes eshte 500 m2, eshte e pershtatshme per ndertim dhe ka parametra 25 metra me 25 metra.
Statusi aktual eshte ullishte.
Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 70.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Toke per shitje prane bregdetit ne zonen e Spilles, ne Durres.
Ka nje siperfaqe prej 600m2, mban st
Në Shitje DRS-123-1A 60.000 €

Toke per shitje prane bregdetit ne zonen e Spilles, ne Durres. Ka nje siperfaqe prej 600m2, mban statusin are dhe ka ...