Toke per shitje ne zonen e Spilles ne Durres

ID DRS-123-1A
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 60.000 euro
Sipërfaqe m2 600m2
Qyteti Durres
Adresa Spille, Durres

Toke per shitje prane bregdetit ne zonen e Spilles, ne Durres.
Ka nje siperfaqe prej 600m2, mban statusin are dhe ka nje forme te rregullt drejtkendore.
Pozicionohet prane rruges kryesore, gje qe e ben mjaft te aksesueshme dhe ka distance te shkurter nga plazhi.
E pajisur me sistem ujitje dhe elektricitet qe kalon shume prane tokes.
Zona eshte e zhvilluar, me infrastrukture te rregullt dhe eshte mundesi e mire investimi.
Eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 60.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Toke per shitje ne rrugen Vore-Marikaj ne Durres.

Pozicionohet buze rruge kryesore dhe ka akses d
Në Shitje DRS-818-1L 50.000 €

Toke per shitje ne rrugen Vore-Marikaj ne Durres. Pozicionohet buze rruge kryesore dhe ka akses direkt ne ...

Toke per shitje ne Gjirin e Lalezit ne Durres.

Ka nje hapesire prej 750 m2 duke u pozicionuar ne
Në Shitje DRS-1116-1a 49.000 €

Toke per shitje ne Gjirin e Lalezit ne Durres. Ka nje hapesire prej 750 m2 duke u pozicionuar ne krah te rruges ...

Toke per shitje ne zonen Shkallnur ne Durres
Siperfaqja e tokes eshte 500 m2, eshte e pershtat
Në Shitje DRS-821-1A 70.000 €

Toke per shitje ne zonen Shkallnur ne Durres Siperfaqja e tokes eshte 500 m2, eshte e pershtatshme per ndertim ...