Toke per shitje ne fshatin Gurre e Madhe, prane zones se Mulletit ne Tirane

ID TRS-524-63Z
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 800.000
Sipërfaqe m2 14.800
Qyteti Tirane
Adresa Gurre e Madhe

Toke per shitje ne fshatin Gurre e Madhe ne zone e Mulletit ne Tirane.
Toka nje siperfaqe prej 14.800m2 dhe nje forme te rregullt.
Aktualisht toka eshte e mbjelle me ullinj dhe peme frutore nga me te ndryshme.
Gjithashtu eshte ndertuar nje shtepi druri, pus, dhe nje nje ferme me kafshe dhe shpende.
Eshte e pozicionuar ne rruge kryesore, rruga eshte e shtruar me asfalt.
Toka eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie me emertimin ARE.
Zona lidhet shpejte me autostraden Tirane-Elbasan, zonen e Mulletit etj.
Cmimi 800.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën