Toke per shitje ne fshatin Shkalle ne Gjirin e Lalzit (GLS-918-2E)

ID GLS-918-2E
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 49100 Euro
Sipërfaqe m2 4910 m2
Qyteti Gjiri i Lalzit
Adresa Shkalle, Durres

Toke per shitje ne fshatin Shkalle, ne Gjirin e Lalzit.

Toka ka nje siperfaqe prej 4910 m2.

Ndodhet 1 km nen rrugen kryesore qe shkon per tek Gjiri I Lalzit.

Prona gjendet ne lagjen Mani i Dyte i Balles.

Mund te perdoret per cdo lloj biznesi meqenese eshte are apo fushe. Pra eshte nje zone e favorshme per te ndertuar edhe banesa edhe ambjente biznesi.

Toka ka certifikate te rregullt pronesie.

Vendndodhja e tokes ofron akses ne rruget kryesore te Gjirit te Lalzit, Autostaden Tirane-Durres dhe  rruge te tjera nderlidhese.

 

Cmimi: 10 Euro/m2

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Toke per shitje ne rrugen Hoxha ne fshatin Shkalle, ne Gjirin e Lalzit.
Toka eshte gjithsej 3620 m2
Në Shitje GLS-918-1E 43.440 €

Toke per shitje ne rrugen Hoxha ne fshatin Shkalle, ne Gjirin e Lalzit. Toka eshte gjithsej 3620 m2, nga e cila 3220 ...

Toke per shitje shume prane plazhit San Pietro.
Toka ka nje siperfaqe prej 4004 m2 dhe ndodhet vete
Në Shitje GLS-119-3L 60.000 €

Toke per shitje shume prane plazhit San Pietro. Toka ka nje siperfaqe prej 4004 m2 dhe ndodhet vetem 800m nga bregu i ...