Toke per shitje ne mbikalimin e Kasharit , prane autostrades Tirane-Durres

ID TRS-1020-4i
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 604.800 Euro
Sipërfaqe m2 5040
Qyteti Tirane
Adresa vore

Toke ne shitje prane autostrades Tirane -Durres ,Kashar 

Ndodhet prane rruges kryesore me akses te lehte ne te.
Ka nje siperfaqe totale prej 5040 m2 e cila eshte ne forme te rregullt.
Prona eshte shume e pershtatshme per ndertimin e nje , kapanoni, magazina  etj.
Ka akses ne , autostraden Tirane-Durres, rrugen dytesore te autostrades.
Toka ( Ara ) disponon certifikate pronesie dhe ne rast deshire per te kryer ndertime ne te aplikohet prane Bashkise Vore .

Cmimi :120 Euro /m2

 

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Toke per shitje prane rruges Egnatia ne Tirane.
Pozicionohet prane rruges kryesore dhe shinave ekzi
Në Shitje 216-40b 600.000 €

Toke per shitje prane rruges Egnatia ne Tirane. Pozicionohet prane rruges kryesore dhe shinave ekzistuese te ...