Toke per shitje ne Petrele, Tirane

ID TRS-522-26S
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 1.088.000 Euro
Sipërfaqe m2 13600 m2
Qyteti Tirane
Adresa Petrele

Toke per shitje ne rrugen nacionale Tirane-Elbasan.

Toka ka nje siperfaqe prej 13.600 m2 te ndare ne 12.300 m2 ne statusin are, 1150 m2 ne statusin kullote dhe 150 m2 ne statusin pyll.

Ndodhet ne nje zone qe po zhvillohet gradualisht dhe mund te perdoret per ndertimin e disa vilave ose te cdo lloj ndertimi per arsye biznesi.

Afersia me rrugen krijon lehtesi aksesi me autostraden Tirane-Elbasan, TEG etj.

E pajisur me certifikate te rregullt pronesie.
 
Cmimi 80 Euro/ m2
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën