Toke per shitje ne Peze Helmes, ne Tirane (TRS-917-10K)

ID TRS-917-10K
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 315.000 Euro
Sipërfaqe m2 9000 m2
Qyteti Tirane
Adresa

Toke per shitje ne Peze Helmes, prane rezervarit, ne Tirane.

Trualli ka nje siperfaqe totale prej 9000 m2 te organizuar ne nje siperfaqe kuadrate dhe te njejte.

Eshte je truall shume i pershtatshem per investim duke konsideruar qe mundeson uje dhe energji elektrike 24 ore.

Preferohet qe trualli te shitet i njejte ose i pjesshem, i pergjysmuar.


Cmimi 35 Euro/ m2

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Toke per shitje ne Ahmetaq ne Tirane.
Ka siperfaqe totale prej 14.000 m2 me parametra te rregullta.
Në Shitje 1219-49L 308.000 €

Toke per shitje ne Ahmetaq ne Tirane. Ka siperfaqe totale prej 14.000 m2 me parametra te rregullta. Pozicionohet ...