Toke per shitje ne zonen e Berxulles ne Tirane (TRS-419-62L)

ID TRS-419-62L
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 467.500 Euro.
Sipërfaqe m2 8.500 m2
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Aeroportit, Berxulle

Toke per shitje prane rruges se Aeroportit ne Tirane.

Pozicionohet prane rruges kryesore, me akses direkt ne te.

Toka ka siperfaqe totale prej 8500 m2 ne forme te regullt drejtkendore.

Eshte shume e pershtatshme per ndertimin e ndonje fabrike, kapanoni ose veprimtari te ndryshme ekonomike.

Kjo zone eshte cilesuar si nje nga zonat ekonomike dhe industriale me te medha te Tiranes. Eshte lehtesisht e aksesueshme ne autostraden Tirane-Durres dhe pak minuta nga Aeroporti Nene Tereza.

Toka eshte e pajisur me certifikate pronesie me statusin are.

Cmimi: 55 Euro/m2.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën