Toke per shitje ne zonen e Berzhites ne Tirane (TRS-717-67L)

ID TRS-717-67L
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 65.000 Euro
Sipërfaqe m2 1000 m2
Qyteti Tirane
Adresa Berzhite, Tirane

Toke per shitje shume prane autostrades Tirane-Elbasan.

Pozicionohet disa metra larg rruges kryesore dhe me akses te lehte.

Toka ka siperfaqe totale prej 1000 m2.

Eshte e mbjelle me produkte te ndryshme bujqesore duke ofruar mundesi investimi.

Zona perreth eshte zhvilluar shume kohet e fundit dhe ka nje infrastukture te rregullt. Prane saj jane ndertuar shume magazine dhe kapanone te ndryshme. 

Kjo prone eshte e pajisur me hipoteke me statusin are.

Cmimi: 65.000 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Toke per shitje ne rrugen Irfan Tershana ne Tirane.
Ofron siperfaqe totale prej 520 m2 pozicionuar
Në Shitje 219-25L 75.000 €

Toke per shitje ne rrugen Irfan Tershana ne Tirane. Ofron siperfaqe totale prej 520 m2 pozicionuar prane rruges ...

Toke per shitje ne rrugen Kastriotet ne Tirane.
Pozicionohet ne vijen e pare te rruges kryesore gji
Në Shitje 518-51E 70.000 €

Toke per shitje ne rrugen Kastriotet ne Tirane. Pozicionohet ne vijen e pare te rruges kryesore gjithashtu dhe sherben ...

Toke per shitje ne rrugen Artin Basha ne Tirane.
Prona ndodhet ne nje zone te populluar dhe te zhvi
Në Shitje 1116-6K 61.000 €

Toke per shitje ne rrugen Artin Basha ne Tirane. Prona ndodhet ne nje zone te populluar dhe te zhvilluar shume kohet e ...

Toke per shitje ne zonen e Lundres ne Tirane.
Kjo toke pozicionohet ne nje vend shume te favorshem
Në Shitje 1113-12 55.000 €

Toke per shitje ne zonen e Lundres ne Tirane. Kjo toke pozicionohet ne nje vend shume te favorshem per banese duke ...

Toke ne shitje ne zonen e Farkes se Vogel ne Tirane, tek Liqeni Farkes.
Komuna e Farkës ë
Në Shitje 415-27m 75.000 €

Toke ne shitje ne zonen e Farkes se Vogel ne Tirane, tek Liqeni Farkes. Komuna e Farkës është vendi i ...