Toke per shitje ne zonen e Fushe Krujes

ID KRS-923-1A
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 80.000
Sipërfaqe m2 2940
Qyteti Kruje
Adresa Bilaj, Fushe Kruje

Toke per shitje ne fshatin Bilaj ne Fushe Kruje.
Toka ka nje siperfaqe totale prej 2940m2, prej te cilave 200m2 eshte truall.
Pozicionohet prane rruges kryesore nacionale gje e cila e favorizon shume dhe e ben mjaft te shfrytezueshme. 
Toka ka forme te rregullt dhe eshte i pershtatshem per ndertime te ndryshme.
Zona eshte e aksesueshme dhe ka koeficent te mire ndertimi. 
Ka dalje ne zonen e Fushe Krujes, ne rrugen nacionale dhe eshte nje pike lidhese me qytetin e Tiranes dhe Durresit. 
Eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.


Cmimi: 80.000 euro
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Toke per shitje prane Ures se Gjoles ne zonen e Fushe-Krujes. Me nje siperfaqe 4848 m2, forme drejtk
Në Shitje KRS-822-1A 85.000 €

Toke per shitje prane Ures se Gjoles ne zonen e Fushe-Krujes. Me nje siperfaqe 4848 m2, forme drejtkendesh me akses ne ...