Toke per shitje prane Ures se Gjoles ne Fushe Kruje

ID KRS-822-1A
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 85.000 euro
Sipërfaqe m2 4848 m2
Qyteti Kruje
Adresa Fushe Kruje

Toke per shitje prane Ures se Gjoles ne zonen e Fushe-Krujes. Me nje siperfaqe 4848 m2, forme drejtkendesh me akses ne rruge dhe mundesi lidhje te shpejta ne rrugen kryesore Vore - Fushe Kruje
Statusi i tokes aktualisht eshte are.
Me certifikate te rregullt pronesie.
Shume prane dhe rruges se re Thumane-Kashar.

Cmimi: 85.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Toke per shitje ne fshatin Bilaj ne Fushe Kruje.
Toka ka nje siperfaqe totale prej 2940m2, pre
Në Shitje KRS-923-1A 80.000 €

Toke per shitje ne fshatin Bilaj ne Fushe Kruje. Toka ka nje siperfaqe totale prej 2940m2, prej te cilave 200m2 ...