Toke per shitje ne zonen e Fushe-Prezes ne Tirane (TRS-818-25L)

ID TRS-818-25L
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 1.300.000 Euro
Sipërfaqe m2 20.000 m2
Qyteti Tirane
Adresa Fushe-Preze, Tirane.

Toke per shitje shume prane zones se Vores ne Tirane

Ndodhet buze rruge kryesore te aksit Vore-Fushe Kruje.

Ofron siperfaqe totale prej 20.000 m2.

Toka mund te ndahet ne dy pjese me te vogla.

Eshte shume e favorshme per ndertimiin e ndonje kapanoni, fabrike ose kompleksi vilash.

Eshte lehtesisht e aksesueshme me nje infrastukture te rregullt.

Zona eshte e qete dhe po zhvillohet me ritme shume te shpejta.

Ka akses te lehte ne autostraden Tirane-Durres dhe vetem pak minuta nga Qendra e Tiranes.

Toka eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 65 Euro/m2.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën