Toke per shitje ne zonen e Kasharit ne Tirane

ID TRS-923-11A
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 750.000
Sipërfaqe m2 5000
Qyteti Tirane
Adresa Rruga 7 Nentori

Toke per shitje prane rruges dytesore 7 Nentori ne zonen e Kasharit, shume prane autostrades Tirane-Durres.
Ka nje siperfaqe totale prej 5000m2 dhe mban statusin are. 
Toka ka nje forme te rregullt dhe terren te rrafshet gje e cila e ben mjaft te shfrytezueshme.
Pozicionohet prane rruges dhe eshte ne nje zone te studiuar, ne te cilen lejohet ndertimi.
Mund te shfrytezohet per ndertimin e pronave per banim, kapanone dhe ambiente biznesesh.
Zona eshte shume e aksesueshme, ka nje zhvillim te mire si per banim ashtu edhe industrial dhe koeficient te mire ndertimi.
Lidhet direkt me zonen e Yrshekut dhe ka dalje ne autostrade.
Toka eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.


Cmimi: 750.000 euro (150 euro/m2)
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën