Toke per shitje ne zonen e Laknasit ne Tirane

ID TRS-624-27X
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 170.000
Sipërfaqe m2 2223
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Marseja, Laknas

Toke per shitje ne rrugen Marseja ne Laknas. 
Pozicionohet prane rruges kryesore dhe ofron nje siperfaqe prej 2223 m2 te cilat permbajne statusin are. 
Trualli ka nje forme te sheshte dhe te rregullt.
E pershtatshme per ndertim si pershembull, magazina, hotele, vila e shume te tjera.
Eshte e pozicionuar ne rruge kryesore, rruga eshte e shtruar me asfalt. 
Toka ndodhet ne nje zone te zhvilluar dhe te preferuar nga vendasit dhe te huajte. 
Zona ka akses te menjehershem ne qytetin e Tiranes, ne zonen e Rinasit, ne qytetin e Durresit dhe ne zonen e Fushe Krujes. 
Zona ka certificate te rregullt pronesie. 


Cmimi: 170.000 euro 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Toke per shitje ne rrugen Vore-Fushekruje ne Tirane.
Toka ndodhet ne buze te rruges kryesore dhe ka
Në Shitje 216-72K 175.000 €

Toke per shitje ne rrugen Vore-Fushekruje ne Tirane. Toka ndodhet ne buze te rruges kryesore dhe ka nje siperfaqe prej ...

Toke per shitje prane rruges Zalata ne Tirane.
Pozicionohet ne krah te rruges dhe gjatesia qe ka me
Në Shitje 815-16b 180.000 €

Toke per shitje prane rruges Zalata ne Tirane. Pozicionohet ne krah te rruges dhe gjatesia qe ka me rrugen eshte rreth ...

Toke per shitje prane rruges Farke –Surrel ne Tirane.

Pozicionohet prane rruges kryesore dh
Në Shitje 315-31b 166.725 €

Toke per shitje prane rruges Farke –Surrel ne Tirane. Pozicionohet prane rruges kryesore dhe zona sipas planit ...