Toke per shitje prane Farkes se Madhe ne Lunder ne Tirane (TRS-315-31b)

ID TRS-315-31b
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 166.725 Euro
Sipërfaqe m2 2565 m2
Qyteti Tirane
Adresa Farke e Madhe, Lunder

Toke per shitje prane rruges Farke –Surrel ne Tirane.

Pozicionohet prane rruges kryesore dhe zona sipas planit urbanistik eshte per ndertim vilash.

Toka ka siperfaqe prej 2565 m2 dhe ndodhet vetem 500 m larg Unazes se Madhe e cila po behet kohet e fundit.

Shume e pershtatshme per ndertimin e nje ose disa vilave.

Ne kete zone mbizoteron qetesia dhe ajri I paster. Prane saj do te gjeni komplekse vilash te ndryshme, restorante, lokale etj.

Avantazhi i kesaj toke eshte edhe aksesi I saj ne disa rruge sic jane: rruga e Vrapeve e cila te con te Teg-u, rruga e Agallareve, rruga Daxhit, rruga Mulliri i Vjeter etj. Gjithashtu vendi ne te cilin eshte toka lidhet shume lehte edhe me liqenin Artificial te Tiranes.

Kjo prone eshte e pajisur me certifikate pronesie.

Cmimi 65 Euro / m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Toke per shitje ne rrugen Vore-Fushekruje ne Tirane.
Toka ndodhet ne buze te rruges kryesore dhe ka
Në Shitje 216-72K 175.000 €

Toke per shitje ne rrugen Vore-Fushekruje ne Tirane. Toka ndodhet ne buze te rruges kryesore dhe ka nje siperfaqe prej ...

Toke per shitje ne rrugen Mucaj ne Tirane.
Toka ka nje siperfaqe prej 2000 m2 dhe ndodhet ne rrugen
Në Shitje 1219-17S 160.000 €

Toke per shitje ne rrugen Mucaj ne Tirane. Toka ka nje siperfaqe prej 2000 m2 dhe ndodhet ne rrugen dytesore shume ...

Toke per shitje prane rruges Zalata ne Tirane.
Pozicionohet ne krah te rruges dhe gjatesia qe ka me
Në Shitje 815-16b 180.000 €

Toke per shitje prane rruges Zalata ne Tirane. Pozicionohet ne krah te rruges dhe gjatesia qe ka me rrugen eshte rreth ...