Toke per shitje ne zonen e Linzes ne Tirane (TRS-717-62K)

ID TRS-717-62K
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 98.000 Euro
Sipërfaqe m2 1400 m2
Qyteti Tirane
Adresa

Toke per shitje ne autostraden Tirane-Elbasan ne zonen e Linzes.

Siperfaqja totale e tokes eshte 1400 m2.

Eshte nje toke e pershtatshme per ndertimin e vilave, banese private dhe ndertesave te ndryshme sipas preferences.

Zona eshte e qete larg nga zhurmat urbane te qytetit, me ajer te fresket dhe se fundmi shume e zhvilluar.

Toka ofron nje pamje shume te bukur panoramike te qytetit dhe pjeserisht pamje te gjelbert.

Theksohet qe nga siperfaqja 1400 m2 jane 375 m2 te pajisura me certikate pronesie ndersa pjesa tjeter ne proces legalizimi.

Cmimi 98.000 Euro

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Toke per shitje prane rruges dytesore Butrinti ne zonen e Kasharit ne Tirane.
Pozicionohet buze rru
Në Shitje 718-28L 110.000 €

Toke per shitje prane rruges dytesore Butrinti ne zonen e Kasharit ne Tirane. Pozicionohet buze rruge kryesore dhe ka ...

Toke per shitje ne rrugen Albanet ne Tirane.
Ka nje siperfaqe prej 2000 m2 dhe eshte e organizuar n
Në Shitje 120-14S 90.000 €

Toke per shitje ne rrugen Albanet ne Tirane. Ka nje siperfaqe prej 2000 m2 dhe eshte e organizuar ne forme te ...