Toke per shitje ne zonen e Valiasit ne Tirane

ID TRS-120-14S
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 90.000
Sipërfaqe m2 2000
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Albanet

Toke per shitje ne rrugen Albanet ne Tirane.
Ka nje siperfaqe prej 2000 m2 dhe eshte e organizuar ne forme te rregullt.
Toka eshte e pershtatshme per ndertimin e nje vile ose per qellime biznesi si magazine, fasoneri etj.
Infrastruktura eshte e rregullt dhe zona eshte e qete.
Ka akses ne rrugen Abdi Bej Toptani, rrugen Rilindja, Bulevardin Blu etj.
Prona disponon certifikate pronesie.

Cmimi 90.000 Euro
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Toke per shitje ne rrugen e re te Prushit ne Tirane.
Ndodhet disa metra larg rruges kryesore e cila
Në Shitje 516-37b 76.000 €

Toke per shitje ne rrugen e re te Prushit ne Tirane. Ndodhet disa metra larg rruges kryesore e cila ka perfunduar ...

Toke per shitje prane Autostrades Tirane-Durres ne Tirane.

Ka nje siperfaqe me dokumenta prej 113
Në Shitje 422-29V 100.000 €

Toke per shitje prane Autostrades Tirane-Durres ne Tirane. Ka nje siperfaqe me dokumenta prej 1135 m2 dhe siperfaqe ...

Toke per shitje ne rrugen Fabrika e Qelqit ne Yzberisht, Tirane

Ka nje siperfaqe prej 1000 m2 ne
Në Shitje 1120-59V 100.000 €

Toke per shitje ne rrugen Fabrika e Qelqit ne Yzberisht, Tirane Ka nje siperfaqe prej 1000 m2 ne forme te ...

Toke ne shitje prane Qendres Boterore Bektashiane ne Tirane.

Pozicionohet 50 m nga rruga kryesore
Në Shitje 415-23m 103.100 €

Toke ne shitje prane Qendres Boterore Bektashiane ne Tirane. Pozicionohet 50 m nga rruga kryesore. Ka nje ...

Toke per shitje ne autostraden Tirane-Elbasan ne zonen e Linzes.
Siperfaqja totale e tokes eshte 14
Në Shitje 717-62K 98.000 €

Toke per shitje ne autostraden Tirane-Elbasan ne zonen e Linzes. Siperfaqja totale e tokes eshte 1400 m2. Eshte nje ...