Toke per shitje ne zonen e Shkalles ne Durres

ID DRS-822-1A
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 140.000 euro
Sipërfaqe m2 4000 M2
Qyteti Durres
Adresa Shkalle, Durres

Toke per shitje ne fshatin Shkalle ne qytetin e Durresit.
Ka nje siperfaqe prej 4000m2 dhe mban statusin are.
Aktualisht eshte e investuar dhe ka te mbjella rreth 130 rrenje ullinj, nga te cilet 30 rrenje jane ullinj te medhenj dhe 100 rrenje jane ullinj per prodhim vaji.
Eshte e rrethuar me vreshta rrushi te 3-4 varieteteve, me avlli dhe porte hekuri.
Toka ka sistem ujitje me pus, sahat te ujit te pishem prane dhe kabine elektrike shume prane tokes.
Ka nje bazament betoni rreth 70-75 m2 qe mund te sherbeje per ndertimin e nje shtepie te vogel druri.
Kufizohet nga 3 anet me rruge e cila eshte e asfaltuar dhe lehtesisht e aksesueshme.
Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 140.000 euro
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën