Toke per shitje ne Sukth i Ri ne Durres

ID DRS-1022-1A
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 62.750 euro
Sipërfaqe m2 2510 m2
Qyteti Durres
Adresa Sukth i Ri

Toke per shitje ne Sukth te Ri ne qytetin e Durresit.
Ka nje siperfaqe prej 2510m2, forme te rregullt drejtkendore dhe mban statusin are.
Pozizionohet shume prane rruges dhe ka sistem kullimi.
Eshte pershtatshme per shtepi dhe biznese te ndryshme.
Zona lidhet shpejt me autostraden Durres-Tirane.
Toka eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 62.750 euro
25 euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Toke per shitje ne fshatin Shkallnur ne Durres.

Toka ka nje hapesire prej 3150 m2 dhe ndodhet shu
Në Shitje DRS-1116-2K 74.000 €

Toke per shitje ne fshatin Shkallnur ne Durres. Toka ka nje hapesire prej 3150 m2 dhe ndodhet shume prane rruges ...