Toke per shitje ne zonen e Yzberishtit ne Tirane

ID TRS-1120-59V
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 50.000 Euro
Sipërfaqe m2 1000
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Fabrika e Qelqit, Yzberisht

Toke per shitje ne rrugen Fabrika e Qelqit ne Yzberisht, Tirane

Ka nje siperfaqe prej 1000 m2 ne forme te rregullt.

Trualli eshte i pershtatshem per ndertim magazine, fabrike dhe lloje te ndryshme biznesi.

Ka akses direkt ne rrugen Fabrika e Qelqit dhe prane kryqezimit te Yberishtit ne Tirane.

I pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi: 50 Euro/ M2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Toke per shitje ne zonen e Lundres ne Tirane.

Kjo toke pozicionohet ne nje vend shume te favorshe
Në Shitje 1113-12 55.000 €

Toke per shitje ne zonen e Lundres ne Tirane. Kjo toke pozicionohet ne nje vend shume te favorshem per banese duke ...

Toke per shitje prane rruges Berisha ne Kamez.
Pozicionohet vetem 400 metra larg qendres se Kamzes
Në Shitje 1214-9b 45.000 €

Toke per shitje prane rruges Berisha ne Kamez. Pozicionohet vetem 400 metra larg qendres se Kamzes dhe shume prane ...

Toke per shitje shume prane autostrades Tirane-Elbasan.

Pozicionohet disa metra larg rruges kryes
Në Shitje 717-67L 60.000 €

Toke per shitje shume prane autostrades Tirane-Elbasan. Pozicionohet disa metra larg rruges kryesore dhe me akses te ...

Toke per shitje ne rrugen Artin Basha ne Tirane.
Prona ndodhet ne nje zone te populluar dhe te zhvi
Në Shitje 1116-6K 61.000 €

Toke per shitje ne rrugen Artin Basha ne Tirane. Prona ndodhet ne nje zone te populluar dhe te zhvilluar shume kohet e ...