Toke per shitje ne zonen e Yzberishtit ne Tirane

ID TRS-624-50A
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 180.000
Sipërfaqe m2 250
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Enver Birko

Toke per shitje prane rruges Enver Birko ne zonen e Yzberishtit.
Ka nje siperfaqe prej 250m2 dhe mban statusin are.
Toka ka nje forme te rregullt dhe terren te rrafshet, cfare e ben te jete mjaft e favorshme per tu shfrytezuar.
Ka nje infrastrukture te rregullt dhe eshte mjaft e aksesueshme, ne nje zone te zhvilluar dhe te banuar.
Pershtatet mjaft mire per ndertimin e nje shtepie, magazine, dyqan apo dhe per shfrytezim si parkim dhe lavazh.
Rrjeti elektrik dhe uji jane te pranishem kudo prane tokes.
Ka akses te lehte ne zonen e Astirit dhe Unazen e Madhe.
Eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.


Cmimi: 180.000 euro
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën