Toke per shitje prane Liqenit te Paskuqanit ne Tirane (TRS-917-48L)

ID TRS-917-48L
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 150.000 Euro
Sipërfaqe m2 3000 m2
Qyteti Tirane
Adresa Paskuqan , Kamez

Toke per shitje prane zones Paskuqan-Kamez ne Tirane.

Pozicionohet prane rruges kryesore dhe ka akses te lehte ne te.

Toka ka siperfaqe totale prej 3.000 m2.

Gjithashtu mund te themi qe kjo zone eshte pershtatshme dhe e mbushur me biznese te shumellojshme sherbimi dhe prodhimi.

Por ju mund ta perdorni edhe per banim ose ndertimin e ndonje vile.

Ka akses te drejtperdrejt ne rrugen Mustafa Lita  dhe eshte rreth 5 km nga Qendra e Tiranes.

Kjo prone eshte e pajisur me certificate te rregullt pronesie me statusin are.

Cmimi: 50 Euro/m2.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Toke per shitje prane rruges Farke –Surrel ne Tirane.

Pozicionohet prane rruges kryesore dh
Në Shitje 315-31b 153.600 €

Toke per shitje prane rruges Farke –Surrel ne Tirane. Pozicionohet prane rruges kryesore dhe zona sipas planit ...

Toke ne shitje prane Qendres Boterore Bektashiane ne Tirane.

Pozicionohet 50 m nga rruga kryesore
Në Shitje 415-23m 144.000 €

Toke ne shitje prane Qendres Boterore Bektashiane ne Tirane. Pozicionohet 50 m nga rruga kryesore. Ka nje ...

Toke per shitje ne rrugen Mucaj ne Tirane.
Toka ka nje siperfaqe prej 2000 m2 dhe ndodhet ne rrugen
Në Shitje 1219-17S 160.000 €

Toke per shitje ne rrugen Mucaj ne Tirane. Toka ka nje siperfaqe prej 2000 m2 dhe ndodhet ne rrugen dytesore shume ...