Toke per shitje prane Megatek ne Tirane

ID TRS-224-24A
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 1.536.000
Sipërfaqe m2 9600
Qyteti Tirane
Adresa Domje

Toke per shitje ne zonen e Domjes, e pozicionuar shume prane rruges kryesore dhe autostrades.
Me një siperfaqe prej 9600m2 dhe formë të rregullt, prona ofron shumë hapësirë për ndërtim dhe organizim efikas të aktiviteteve industriale.
Kufizohet me rruge nga dy anet e saj dhe eshte pjeserisht e investuar me shesh betoni.
Si pjesë e një zone industriale të zhvilluar, prona është e përshtatshme për ndërtimin e fabrikave, kapanoneve, dhe magazinave të ndryshme.
Me akses direkt në autostradë, rruget dytesore të autostradës dhe lidhjen me zonën e Vores, prona ofron një lidhje të shpejtë dhe të lehtë me infrastrukturën rrugore kryesore.
Prona eshte e pajisur me certificate te rregullt pronesie.

Cmimi: 160 euro/m2
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën