Toke per shitje prane Qendres Boterore Bektashiane, ne Tirane (TRS-219-15S)

ID TRS-219-15S
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 1.955.000 Euro
Sipërfaqe m2 23000 m2
Qyteti Tirane
Adresa

Toke per shitje prane Qendres Boterore Bektashiane, ne rrugen Agush Gjergjevica, ne Tirane.

Ndodhet shume prane Liqenit te Farkes.

Ka nje siperfaqe totale prej 23000 m2.

Toka ka statusin are  dhe mund mund te ndertohen vila 3 kateshe ose magazina ku kompani te ndryshme mund te zhvillojne biznesin e tyre.

Ka akses ne rrugen Pjeter Budi, rrugen Hysen Loci etj.

Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullte pronesie.

 

Cmimi 1.955.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën