Toke per shitje prane rruges se Rinasit ne Domje, Tirane

ID TRS-421-34V
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 350.000 Euro
Sipërfaqe m2 7000 m2
Qyteti Tirane
Adresa Domje

Toke per shitje ne Fshatin Domje ne Tirane.

Ka nje siperfaqe prej 7000 m2 me permasa 35 m gjeresi dhe 200 m gjatesi.

Toka ka nje forme drejtkendore dhe ndodhet buze rruge.

E pershtatshme per ndertim banese ose per magazine apo aktivitete te ndryshme biznesi.

Ka akses te lehte ne Aeroportin e Rinasit, Autostraden Tirane-Durres dhe qendren tregtare Megatek.

E pajisur me certifikate pronesie.

 

Cmimi: 50 Euro/ M2

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Toke per shitje prane rruges Myslym Keta ne zonen e Tufines ne Tirane.
Ka nje siperfaqe totale prej
Në Shitje 1219-15S 358.500 €

Toke per shitje prane rruges Myslym Keta ne zonen e Tufines ne Tirane. Ka nje siperfaqe totale prej 5975 m2 me ...