Toke per shitje prane zones se Kamzes ne Tirane (TRS-415-58b)

ID TRS-415-58b
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 504.000 euro
Sipërfaqe m2 8.400 m2
Qyteti Tirane
Adresa Kamez, Tirane

Toke per shitje ne rrugen Beselidhja ne Tirane.

Pozicionohet buze rruges kryesore ne formen e nje drejtkendeshi te rregullt.

Toka ka siperfaqe prej 8400 m2 me dalje direkt ne rrugen kryesore dhe dimensione ( 33 metra gjeresi dhe 255 metra gjatesi )

Eshte shume e pershtatshme per aktivitete dhe biznese te ndryshme sic jane: firme fasonerie, godine prodhimi ose sherbimi, magazine, komplekse te ndryshme etj.

Zona perreth ka nje infrastukture te rregullt dhe te sistemuar mjaft mire.

Kjo toke ka dalje te drejperdrejte ne rrugen Berisha te Kamzes dhe rrugen Demokracia te Bathores.

Prane saj jane ndertuar disa vila per banim dhe biznese te ndryshme.

Toka eshte e pajisur me certifikate pronesie.

Cmimi 60 Euro / m2

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën