Toke per shitje prane zones se Liqenit te Thate ne Tirane

ID TRS-821-42F
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 270.000
Sipërfaqe m2 600
Qyteti Tirane
Adresa Liqeni i Thate

Toke per shitje prane autostrades Tirane-Elbasan ne Tirane.
Toka ndodhet buze rruges kryesore.
Ka nje siperfaqe prej 600 m2 me permasa 25 metra dhe 24 metra.
Toka ka statusin are dhe eshte e pershtatshme per ndertim.
Ka akses direkt me zonen e Liqenit te Thate dhe me qytetin e Tiranes.
Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi 270.000 euro 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën