Truall per shitje ne zonen e Kamzes ne Tirane

ID TRS-220-56S
Lloji prones Toke
Status Në Shitje
Çmimi € 550.000
Sipërfaqe m2 1000
Qyteti Tirane
Adresa Kamez

Truall per shitje ne rrugen Bulevardi Blu prane Institutit ne Tirane.
Toka ndodhet buze rruge kryesore dhe ofron nje siperfaqe pre 1000 m2 ku 250 m2 jane ndertim.
Prona aktualisht funksionon si magazine.
Toka eshte e pershtatshme per ndertimin e magazinave, kompleksi te ndryshem, hotel, fasoneri, mobileri etj.
Ne pjesen e perparme ka vend per te parkuar trailer, furgona dhe makineri te ndryshme.
E gjithe siperfaqja eshte e rrethuar me mur mbrojtes.
Ka akses direkt ne rrugen kryesore Bulevardi Blu, zonen e Kamzes, dhe shume prane Tiranes.
Prona disponon certifikate pronesie.

Cmimi 550.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën