Vila 2-kateshe per shitje prane Teg ne Tirane

ID TRS-622-24V
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 1.070.000 Euro
Sipërfaqe m2 900 m2 + 669 m2
Dhoma 5
Tualete 5
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Mjull Bathore

Vila 2-kateshe per shitje ne zonen e Mjull Bathores ne Tirane.

Ofrohen 2 vila per shitje ne nje rezidence ne ndertim e siper.

Vilat kane siperfaqe toke prej 900 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 669 m2.

Ndahen ne 3 kate ku njeri ka eshte bodrum dhe dy kate banimi.

Kati perdhe organizohet ne sallon te madh dite, ambient gatimi i ndare, dhome gjumi, banjo dhe korridor.

Kati i pare organizohet ne 4 dhoma gjumi ku secila ka banjo me vete, korridor dhe shkalle.

Kati nentoke ofron mundesi parkimi per 6 makina.

Vilat po ndertohen me materiale mjaft cilesore, teknika moderne dhe stil mjaft i vecante.

Punimet pritet te perfundojne brenda vitit 2023.

Zona eshte mjaft e kerkuar dhe ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode dhe luksoze.

Ka akses direkt ne Teg, Autostraden Tirane-Elbasan dhe pak minuta nga Qendra e Tiranes.

Cmimi: 1.070.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën