Vilë 5 dhoma Në Shitje Tirane

Vila ndodhet ne nje rezidence e cila gjendet shume afer me qendren tregtare TEG. 
Eshte e
Në Shitje 822-19A 600.000 €

Vila ndodhet ne nje rezidence e cila gjendet shume afer me qendren tregtare TEG.  Eshte e ndertuar mbi nje siperfaqe prej 400m2 dhe me nje siperfaqe te brendshme prej 270 m2 e shperndare ne tre kate.  Kati i pare eshte 106m2 e perbere ...

Vile 3-kateshe per shitje ne nje kompleks te ri qe po ndertohet ne Mjull, Bathore.
Rezidenca do te
Në Shitje 822-13G 460.000 €

Vile 3-kateshe per shitje ne nje kompleks te ri qe po ndertohet ne Mjull, Bathore. Rezidenca do te jete nje nga me te preferuarat ne zonen e Tiranes, per shkak te sigurise, standardeve europiane te ndertimit dhe hapesirave te gjelberta qe ofron. Ka nje ...

Vila 2-kateshe per shitje ne zonen e Mjull Bathores ne Tirane.

Ofrohen 2 vila per shitje ne nje r
Në Shitje 622-24V 1.070.000 €

Vila 2-kateshe per shitje ne zonen e Mjull Bathores ne Tirane. Ofrohen 2 vila per shitje ne nje rezidence ne ndertim e siper. Vilat kane siperfaqe toke prej 900 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 669 m2. Ndahen ne 3 kate ku njeri ka eshte bodrum dhe ...

Vile 3-kateshe per shitje prane rruges Mihal Grameno ne Tirane.

Ka nje siperfaqe toke prej 243 m2
Në Shitje 522-46V 700.000 €

Vile 3-kateshe per shitje prane rruges Mihal Grameno ne Tirane. Ka nje siperfaqe toke prej 243 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 405 m2. Kati i pare organizohet ne sallon te madh bashke me kuzhine, dhome gjumi, banjo. Kati i dyte organizohet ...

Vile 2-kateshe per shitje prane Liqenit te Thate ne Tirane.

Ndodhet ne nje rezidence mjaft modern
Në Shitje 422-11V 660.000 €

Vile 2-kateshe per shitje prane Liqenit te Thate ne Tirane. Ndodhet ne nje rezidence mjaft moderne te sapo ndertuar. Ka nje siperfaqe toke prej 300 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 330 m2 te ndare ne 3 kate. Kati -1 organizohet ne nje holl, dy ...

Vile 3-kateshe per shitje ne zonen e Porcelanit ne Tirane.
Ka nje siperfaqe trualli 400 m2 dhe sipe
Në Shitje 1121-28V 300.000 €

Vile 3-kateshe per shitje ne zonen e Porcelanit ne Tirane. Ka nje siperfaqe trualli 400 m2 dhe siperfaqe ndertimi 362 m2 te ndare ne 3 kate. Kati i pare eshte i organizuar ne 2 dhoma te medha te pa mobiluara, tualet dhe korridor. Kati i dyte eshte i ...

Vile dhe toke per shitje ne rrugen Jusuf Gervalla ne Tirane.
Ka nje siperfaqe toke prej 1000 m2 dhe
Në Shitje 1021-16V 310.000 €

Vile dhe toke per shitje ne rrugen Jusuf Gervalla ne Tirane. Ka nje siperfaqe toke prej 1000 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 292 m2 te ndare ne 2 kate.  Kati i pare organizohet ne sallon dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, korridor, banjo dhe nje dhome e ...

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Tahir Kadare ne Tirane.

Vila ofron nje siperfaqe totale ndert
Në Shitje 919-32S 300.000 €

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Tahir Kadare ne Tirane. Vila ofron nje siperfaqe totale ndertimi prej 255 m2 e ndare ne 3 kate ku siperfaqe parcele jane 205 m2. Kati i pare perbehet nga sallon me kuzhine te perbashket, 1 dhome gjumi dhe ...


Vile 3 kateshe per shitje ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane.
Ka nje siperfaqe trualli prej 388 m2 d
Në Shitje 320-20S 1.300.000 €

Vile 3 kateshe per shitje ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane. Ka nje siperfaqe trualli prej 388 m2 dhe siperfaqe totale ndertimi prej 1053 m2 e cila organizohet ne kater kate si meposhte: Kati nentoke perdoret si magazine dhe eshte ambient open space me ...

Vile 2 kateshe per shitje prane Bulevardit Blu ne Kamez.

Vila ka nje siperfaqe trualli prej 200 m
Në Shitje 620-27V 62.000 €

Vile 2 kateshe per shitje prane Bulevardit Blu ne Kamez. Vila ka nje siperfaqe trualli prej 200 m2 dhe siperfaqe ndertimi  178.2 m2 te ndare ne dy kate. Kati I pare eshte I organizuar ne dhome ndenje, kuzhine , dhome gjumi dhe banje ndersa ...

Vile 4 kateshe per shitje ne rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane.
Siperfaqe totale te brendshme 49
Në Shitje 520-19a 760.000 €

Vile 4 kateshe per shitje ne rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane. Siperfaqe totale te brendshme 491 m2 e ndare ne 4 kate : Kati i pare: Eshte hyrja qe te lidh direkt ne zonen e sallonit, ka ambientin e kuzhines dhe te ngrenjes , tualet dhe nje veranda ...

Vile 3 kateshe per shitje prane qendres tregtare TEG ne Tirane.
Ndodhet ne nje kompleks rezdencial
Në Shitje 220-55S 800.000 €

Vile 3 kateshe per shitje prane qendres tregtare TEG ne Tirane. Ndodhet ne nje kompleks rezdencial te mirenjohur dhe te preferuar te qytetit. Ofron nje siperfaqe parcele prej 580 m2 dhe siperfaqe totale ndertimore prej 396 m2. Vila ka nje ...

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Vore-Marikaj ne Tirane.
Ofron siperfaqe totale toke prej 1900m2
Në Shitje 1119-25L 750.000 €

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Vore-Marikaj ne Tirane. Ofron siperfaqe totale toke prej 1900m2, siperfaqe trualli prej 1500 m2 ku nder to 342 m2 eshte gjurma dhe siperfaqe totale ndertimi 800 m2 qe organizohet ne 3 kate si me poshte: Kati 1-re ...

Vile 2-kateshe per shitje prane rruges se Dibres ne Tirane.
Prona ka nje siperfaqe totale prej 400
Në Shitje 419-36T 200.000 €

Vile 2-kateshe per shitje prane rruges se Dibres ne Tirane. Prona ka nje siperfaqe totale prej 400 m2 ku 140 m2 jane objekt ndertimi. Vila eshte e organizuar ne 2 kate banimi ne te cilen perfshihen: Kati i pare: sallon, 3 dhoma, kuzhine, banjo, ...

Vile dy kateshe per shitje ne rrugen Shkoze-Lanabregas, ne zonen e Shkozes.

Ka nje siperfaqe nder
Në Shitje 1118-16E 250.000 €

Vile dy kateshe per shitje ne rrugen Shkoze-Lanabregas, ne zonen e Shkozes. Ka nje siperfaqe ndertimi prej 126.2 m2 secili kat dhe 500 m2 truall. Kati i pare organizohet ne nje dhome ndenje dhe kuzhine te perbashket, 2 dhoma gjumi, nje tualet, nje ...

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Oso Kuka ne Tirane
Vila pozicionohet ne nje bllok vilash ne nje
Në Shitje 617-70L 500.000 €

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Oso Kuka ne Tirane Vila pozicionohet ne nje bllok vilash ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes. Ka siperfaqe toke prej 340m2 ku ndodhet dhe bazamenti i baneses me siperfaqe 120m2. Vila eshte e ndare ne 3 kate me ...

Vile per shitje ne nje kompleks te ri qe po ndertohet ne Gjec-Koder ne Tirane.
Ka siperfaqe trualli
Në Shitje 417-45L 320.000 €

Vile per shitje ne nje kompleks te ri qe po ndertohet ne Gjec-Koder ne Tirane. Ka siperfaqe trualli prej 411m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 250m2 te ndare si me poshte: Kati i pare me siperfaqe 110m2 ndahet ne sallon te pajisur me oxhak funksional, ...

Vile per shitje disa metra larg rruges 3-Deshmoret ne Tirane.

Pozicionohet buze rruge kryesore pr
Në Shitje 416-7b 250.000 €

Vile per shitje disa metra larg rruges 3-Deshmoret ne Tirane. Pozicionohet buze rruge kryesore prane shkolles se mesme te Yzberishtit. Vila ka siperfaqe toke prej 300 me dhe siperfaqe ndertimi prej 280 m2 te ndare ne 2 kate si me poshte: Kati i ...

Vile 2 kateshe per shitje ne rrugen Hysen Cino ne Tirane.
Vila ndodhet ne nje zone te qete dhe shum
Në Shitje 216-74K 250.000 €

Vile 2 kateshe per shitje ne rrugen Hysen Cino ne Tirane. Vila ndodhet ne nje zone te qete dhe shume te preferuar te qytetit te Tiranes. Ka nje hapesire prej 180 m2 te ndare ne: Kati i pare ka nje hapesire prej 100 m2 te ndare ne  dhome ndenje ...

 

Vile luksoze per shitje ne zonen e Liqenit Artificial ne Tirane.

E pozicionuar ne nje k
Në Shitje 1115-43K 1.000.000 €

  Vile luksoze per shitje ne zonen e Liqenit Artificial ne Tirane. E pozicionuar ne nje kodrine me ullishte me peisasazh te bukur nga Liqeni Arificial dhe nga qyteti i Tiranes duke ofruar qetesine dhe ajrin e paster. E shtrire ne nje ...

Vile per shitje prane ne rrugen Don Bosko ne Tirane.

Eshte ndertuar ne vitin 2004 dhe pozicionohe
Në Shitje 215-1b 500.000 €

Vile per shitje prane ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Eshte ndertuar ne vitin 2004 dhe pozicionohet prane rruges kryesore me mundesi shume te mire reklamimi. Vila ka siperfaqe totale prej 558.3 m2 ku 122.9 m2 eshte toke dhe 435.4 m2 ndertim te ndare ...

Vile luksoze ne shitje ne rrugen 3 Vellezerit Kondi ne Tirane.

Vila pozicionohet ne nje zone te q
Në Shitje 1014-61a 800.000 €

Vile luksoze ne shitje ne rrugen 3 Vellezerit Kondi ne Tirane. Vila pozicionohet ne nje zone te qete te rrethuar nga vila te tjera dhe shume prane Residences amerikane ne Shqiperi. Me nje arkitekture perfekte si nga jashte edhe nga brenda, me nje ...

Vile per shitje prane rruges Isuf Elezi.

Ndodhet prane rruges kryesore,  unazes se Tiranes e
Në Shitje 914-50b 445.000 €

Vile per shitje prane rruges Isuf Elezi. Ndodhet prane rruges kryesore,  unazes se Tiranes e cila po ndertohet kohet e fundit dhe liqenit artificial. Ka akses ne bulevardin Gjergj Fishta me nje largesi vetem 3.5 km larg qendres se ...

Vile per shitje prane zones se Linzes.
Vila ndodhet ne nje zone te qete te Tiranes, larg zhurmes dh
Në Shitje 914-14b 790.000 €

Vile per shitje prane zones se Linzes. Vila ndodhet ne nje zone te qete te Tiranes, larg zhurmes dhe ajrit te ndotur te qytetit. Zona eshte zhvilluar me ritme shume te shpejta kohet e fundit. Vila ka siperfaqe 540 m2 ndertim dhe 700 m2 toke dhe ...

Vile per shitje ne rrugen Irfan Tomini ne bllokun e vilave Selite.

Vila ka rreth 450 m2 te ndare
Në Shitje 1113-15 340.000 € €

Vile per shitje ne rrugen Irfan Tomini ne bllokun e vilave Selite. Vila ka rreth 450 m2 te ndare ne 3 kate. Cdo kat eshte me hyrje te vecante. Kati i pare ofron 2 apartamente me nga nje sallon+kuzhine, dhome gjumi + banjo. Kati i dyte ofron ...