Vila 3-kateshe per qira prane Liqenit te Thate ne Tirane

ID TRR-123-3V
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 2000
Sipërfaqe m2 580
Dhoma 4
Tualete 3
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Ullishtes

Vile 3 kateshe per qira tek rruga Ullishtes , prane Liqenit te Thate ne Tirane.
Me nje siperfaqe trualli 700 m2 dhe siperfaqe ndertimi 580 m2 e cila eshte e ndare si me poshte.
Kati 0 eshte i organizuar ne tre ambiente dhe nje tualet I cili sherben si pjese magazinimi , depo ,etj me vend parkim per 4 makina . Ky kat ka hyrje te vecuar nga hyrja kryesore e viles.
Kati 1 eshte i organizuar nje sallon te madh ,dy dhoma gjumi , kuzhine dhe zone ngrenie e vecuar nga salloni e pajisur me sobe druri , korridor lidhes dhe tualet.
Kati 2 eshte i organizuar ne sallon tradicional i pajisur me oxhak , dy dhoma gjumi ku njera eshte me tualet privat , ballkon dhe nje tualet i perbashket per katin .
Vlia ofrohet pjeserisht e mobiluar sic paraqitet ne galerine e fotove , kuzhina e pajisur me te gjithe elektroshtepiaket.
Eshte e pajisur me sistem qendror ngrohjeje , ftohja sigurohet nga kondicionere te instaluar ne disa prej ambienteve te viles 
Pjesa e kopshtit eshte me gjelberim dhe me peme te ndryshme , porta kryesore eshte elektrike , furnizimi me uje 24 ore eshte i mundur nga 2 puse uji i cili eshte i pijshem ne baze te analizave qe jane kryer. Eshte e pajisur me panele diellore.
Ka ndricim natyral gjate gjithe dites fale fasadave te medha te xhamit dhe nje pamje fantastike te parkut te liqenit te Tiranes.
Mund te jepet edhe per biznes te tipit Hosel , BnB .

Cmimi: 2.000 euro/ muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën