Vila 3-kateshe per shitje prane Liqenit te thate ne Tirane

ID TRS-123-2V
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 2.000.000
Sipërfaqe m2 580
Dhoma 4
Tualete 3
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Ullishtes

Vile 3 kateshe per shitje tek rruga Ullishtes , prane Liqenit te Thate ne Tirane.
Me nje siperfaqe trualli 700 m2 dhe siperfaqe ndertimi 580 m2 e cila eshte e ndare si me poshte.
Kati 0 eshte i organizuar ne tre ambiente dhe nje tualet i cili sherben si pjese magazinimi , depo ,etj me vend parkim per 4 makina . Ky kat ka hyrje te vecuar nga hyrja kryesore e viles.
Kati 1 eshte i organizuar nje sallon te madh ,dy dhoma gjumi , kuzhine dhe zone ngrenie e vecuar nga salloni e pajisur me sobe druri , korridor lidhes dhe tualet.
Kati 2 eshte i organizuar ne sallon tradicional i pajisur me oxhak , dy dhoma gjumi ku njera eshte me tualet privat , ballkon dhe nje tualet i perbashket per katin .
Vlia ofrohet pjeserisht e mobiluar sic paraqitet ne galerine e fotove , kuzhina e pajisur me te gjithe elektroshtepiaket.
Eshte e pajisur me sistem qendror ngrohjeje , ftohja sigurohet nga kondicionere te instaluar ne disa prej ambienteve te viles. 
Pjesa e kopshtit eshte me gjelberim dhe me peme te ndryshme , porta kryesore eshte elektrike , furnizimi me uje 24 ore eshte i mundur nga 2 puse uji i cili eshte i pijshem ne baze te analizave qe jane kryer. Eshte e pajisur me panele diellore.
Ka ndricim natyral gjate gjithe dites fale fasadave te medha te xhamit dhe nje pamje fantastike te parkut te liqenit te Tiranes.
Eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi: 2.000.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën