Vila me qera te rezidenca Rolling Hills ne Lunder , Tirane

ID TRR-517-27a
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 3400
Sipërfaqe m2 330 m2 + 600 m2
Dhoma 4
Tualete 4
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Lunder

Vile  me qera ne nje nga komplekset me luksoze te vilave ne Shqiperi, kompleksi Rolling Hills ne Lunder.

Vila ka nje siperfaqe prej 330 m2 pjese e brendshme dhe 600 m2 pjese e jashtme oborr.

Pjese e brendshme eshte 2 kate dhe bodrum. Kati i pare ka sallon , kuzhine , dhome gjumi qe mund te perdoret edhe si studio dhe tualet. Kati i dyte ka 3 dhoma gjumi secila me tualet te vecante dhe njera nga dhomat ka dhe garderobe.

Ky kat ka dhe nje ballkon me pamje nga oborri i shtepise.

Bodrumi ka dhomen teknike dhe dhomen e tharjes (depo) e cila mund te perdoret per qellime te ndryshme.

E gjithe vila ka dritare te medhaja xhami duke ofruar shume drite ne brendesi, e shtruar e gjitha me parket, system qendror per ngrohje dhe ftohje.

Ofrohet e pamobiluar pervec pjeses se kuzhines e cila eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket.

Oborri ofron nje pamje relaksuese , shume i mirembajtur me peme te ndryshme dhe lule.

Ofrohen 2 vende parkimi te hapura te pajisura me porte automatike.

Kompleksi ofron administrim, siguri 24 ore me kamera dhe roje, ambiente te perbashketa te gjleberta, park dhe kend lojrash per femije. 

 

Cmimi 3500 Euro/muaj ( tatim i perfshire)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile moderne me qera ne rrugen Xhaferr Shaba ne Tirane.

Ndodhet ne nje kompleks rezidencial vilas
Me Qira 1015-65b 3500 €

Vile moderne me qera ne rrugen Xhaferr Shaba ne Tirane. Ndodhet ne nje kompleks rezidencial vilash prane autostrades ...

Vile 3 kateshe per qira ne zonen e Lundres ne Tirane.
E ndodhur ne nje nga komplekset me te prefuar
Me Qira 621-11A 3300 €

Vile 3 kateshe per qira ne zonen e Lundres ne Tirane. E ndodhur ne nje nga komplekset me te prefuara te kesaj zone, e ...

Vile 3 kateshe me qera ne nje nga residencat me te preferuar ne Lunder, ne Long Hill Residence.

K
Me Qira 915-43a 3500 €

Vile 3 kateshe me qera ne nje nga residencat me te preferuar ne Lunder, ne Long Hill Residence. Kjo residence njihet ...

Vile moderne me qera ne rezidencen Long Hill ne Tirane.

Vila eshte e e re e sapoperfunduar, me nj
Me Qira 1020-2a 3500 €

Vile moderne me qera ne rezidencen Long Hill ne Tirane. Vila eshte e e re e sapoperfunduar, me nje projekt modern ...