Vila ne shitje ne rrugen Jordan Misja, ne Tirane

ID TRS-1222-61Z
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 210.000
Sipërfaqe m2 125
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Jordan Misja

Vile ne shitje ne rrugen Jordan Misja, ne Tirane.
Vila ka siperfaqe ndertim 125m2 dhe siperfaqe truall 227m2.
Eshte e organizuar ne dy kate ku secili ka nje siperfaqe 62.20m2.
Kati i pare eshte i organizuar ne sallon, ambjent gatimi I ndare dhe tualet.
Kati i dyte eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi dhe nje veranda.
Vila shitet e  mobiluar.
Oborri perreth siguron vendparkimi dhe gjelberim me peme te ndryshme.
Vila disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Zona eshte mjaft e qete dhe mjaft e preferuar per banim ose biznes dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si Stacioni I Trenit, Don Bosko, Bulevardi I Ri, etj

Cmimi 210.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 3-kateshe per shitje ne Koder Lalm ne Tirane.

Vila pozicionohet shume prane rruges kryesore
Në Shitje 1018-45L 200.000 €

Vile 3-kateshe per shitje ne Koder Lalm ne Tirane. Vila pozicionohet shume prane rruges kryesore me nje ...