Vile 3-kateshe per shitje prane zones se Vaqarrit ne Tirane (TRS-1018-45L)

ID TRS-1018-45L
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 200.000 Euro
Sipërfaqe m2 1240 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Vaqarr, Tirane

Vile 3-kateshe per shitje ne Koder Lalm ne Tirane.

Vila pozicionohet shume prane rruges kryesore me nje infrastukture te rregullt.

Ofron siperfaqe totale toke prej 1000 m2 dhe sipefaqe ndetimi 320 m2 te organizuar ne 3 kate si me poste:

Kati 1-re ofron nje ambient open space qe mund te perdoret si depo ose garazh.

Kati 2-te eshte i organizuar ne sallon, kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Ofrohet plotesisht i mobiluar me te gjitha elektroshtepiaket.

Kati 3-te eshte i paperfunduar akoma.

Vila ka orientim nga jug- perendimi dhe ofron nje pamje te kendshme te zones perreth.

Pjesa e oborrit eshte e mbjelle me peme dhe lule te ndryshme.

Ofron mundesi parimi per 2-3 makina.

Ka akses te lehte ne rrugen kryesore dhe ndodhet vetem 7km nga Qendra e Tiranes.

Vila eshte ne proces hipotekimi.

Cmimi: 200.000 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën