Vila per shitje ne kompleksin rezidencial Arameras Residence, ne Ksamil, Sarande

ID SRS-223-1A
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € .
Sipërfaqe m2 .
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Sarande
Adresa Arameras Beach, Ksamil

Investoni ne bregdetin me te bukur dhe te kerkuar te Jugut, ne Ksamil.
Arameras Residence, nje kompleks rezidencial i cili ju ofron shumellojshmeri vilash dhe opsionesh per investim.
Projekt i shtrire ne nje siperfaqe prej 228.430m2.
Ofron rreth 112.940m2 siperfaqe ndertimi, 33.030m2 zone hotelerie dhe resort si dhe 56.520m2 siperfaqe e projektuar per beach bar-e, clube dhe restorante.
Nga kjo rezidence ofrohen tipologji te ndryshme vilash si me poshte:
8 vila me siperfaqe 150m2, 2 kateshe, me pamje te hapur nga deti.
22 vila me nje siperfaqe prej 120m2, e ndare po ashtu ne 2 kate.
34 vila me siperfaqe 100m2 dhe 65 vila me siperfaqe 75m2, te gjitha te projektuara deri ne detaj per te ofruar gjithe komoditetin e nevojshem, pamje mbreselenese dhe pozicion te favorshem qofte per pushimet tuaja apo per te investuar.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën