Vila per shitje ne Lunder ne Tirane

ID TRS-821-55V
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 552.060
Sipërfaqe m2 306.7 m2 + 360 m2
Dhoma 3
Tualete 3
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Lunder
Planimetria Shkarko

Vila per shitje ne nje kompleks rezidencial ne Lunder ne ndertim e siper. 
Ofrohen vila 2 dhe 3-kateshe me siperfaqe te ndryshme.

Vile 2-kateshe me siperfaqe trualli prej 360 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 306.7 m2 organizohen ne:
Kati -1 organizohet ne vend parkimi per 2 makina dhe magazine.
Kati perdhe organizohet ne sallon dhe kuzhine, korridor dhe banjo.
Kati i pare organizohet ne 3 dhoma gjumi nga ku dy jane me garderobe, dy banjo, korridor, dy ballkone dhe shkalle.

Vile 3-kateshe me siperfaqe trualli prej 332 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 358.1 m2 dhe organizohe ne:
Kati -1 organizohet ne 2 vende parkimi dhe magazine.
Kati perdhe ne sallon dhe kuzhine, banjo dhe korridor.
Kati i pare organizohet ne 3 dhoma gjumi nga ku dy jane me garderobe, dy banjo, dy ballkone, korridor dhe shkalle.
Kati i dyte organizohet ne nje ambient te hapur dhe verande.

Kompleksi po ndertohet me cilesi mjaft te larte, ne nje zone mjaft te njohur dhe te kerkuar.
Punimet pritet te perfundojne ne vitin 2024.

Cmimi: 1800 Euro/M2
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën