Vila per shitje ne Vishaj ne Tirane (TRS-419-70T)

ID TRS-419-70T
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 515.000 Euro
Sipërfaqe m2 800 m2
Dhoma 4
Tualete 3
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Vishaj

Vila dy kateshe per shitje ne rezidencen Tirana Luxury Residence.
SIperfaqja e truallit eshte 800 m2 dhe siperfaqja e ndertimit 322 m2.
Disponohem dy vila identike, te sapondertuara, te pabanuara me pare.
Kati i pare eshte 154 m2 i organizuar ne sallon, kuzhine te ndare,  nje dhome gjumi, nje tualet dhe lavanderi.
Kati i dyte eshte 168 m2 e shperndare ne tre dhoma gjumi, garderobe, dy tualete dhe dy veranda.
Vilat jane ndertuara me punime shume cilesore, e pajisur me panel diellor, izolim termik dhe aukustik kualitativ.
Dyshemeja eshte e shtruar me parket dhe tualetet te pajisura me dritare.
Ftohja dhe ngrohja mundesohet nga kondicioner Mitsubishi te vendosura ne cdo ambient.
Parking i mbyllur per dy makima ne katin e pare te viles dhe ne oborr 3 postacione parkimi ne pronesi
Zona eshte shume e qete dhe ka akses te lehte ne zonen e Lundres, Qendren Tregtare Teg, autostraden Tirane-Elbasan etj.

Cmimi 515.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 2-kateshe per shitje ne Lunder, Tirane.

Pjese e nje kompleksi residencial shume te njohur dh
Në Shitje 1218-13a 520.000 €

Vile 2-kateshe per shitje ne Lunder, Tirane. Pjese e nje kompleksi residencial shume te njohur dhe te preferuar. Me ...