Vile 1 kateshe per shitje ne zonen e Saukut te Vjeter ne Tirane

ID TRS-1121-33N
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 110.000
Sipërfaqe m2 264
Dhoma 3
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Sauk i Vjeter

Vile per shitje ne rrugen Gjon Krisli ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne nje zone shume te qete te Tiranes, afer rruges kryesore, e rrethuar me mure dhe porte hekuri.
Ndertesa ka nje siperfaqe totale prej 226 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 122 m2.
Vila eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, tre dhoma gjumi, 1 tualet, 1 verande dhe magazine ne katin perdhe.
Banesa ofrohet e mobiluar dhe e shtruar me pllaka, salloni dhe kuzhina ndajne nje ambient se bashku me hapesiren e ngrenies dhe kuzhina eshte e pajisur me elektroshtepiaket e nevojshme.
Kondicioneri i instaluar ne sallon siguron ngrohjen dhe ftohjen e ambientit shtepiak.
Orientohet nga jugu.
Oborri eshte i gjelberuar dhe ka vend per parkim.
Ndodhet prane Autostrades Tirane Elbasan dhe kryqezohet me rrugen Selim Brahja.
Prona disponon certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 110.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 1-kateshe per shitje ne rrugen Nazmi Kryeziu ne Tirane.
Shtepia ka nje siperfaqe trualli prej
Në Shitje 122-20N 100.000 €

Vile 1-kateshe per shitje ne rrugen Nazmi Kryeziu ne Tirane. Shtepia ka nje siperfaqe trualli prej 159.60 m2 dhe ...

Vile per shitje prane rruges 28 Nentori ne Tirane.

Pozicionohet disa metra larg rruges dytesore d
Në Shitje 416-40b 115.000 €

Vile per shitje prane rruges 28 Nentori ne Tirane. Pozicionohet disa metra larg rruges dytesore dhe autostrades ...

Shtepi private per shitje ne zonen e Xhamllikut, ne rrugen Dum Alla ne Tirane.
Objekti ka
Në Shitje 222-32N 123.600 €

Shtepi private per shitje ne zonen e Xhamllikut, ne rrugen Dum Alla ne Tirane. Objekti ka nje siperfaqe ...

Shtepi private per shitje ne rrugen Rexhep Tarja, ne zonen e Tufines.

Vila ka nje siperfaqe ndert
Në Shitje 723-10R 100.000 €

Shtepi private per shitje ne rrugen Rexhep Tarja, ne zonen e Tufines. Vila ka nje siperfaqe ndertimi prej 153 m2 te ...