Vile 1-kateshe per shitje tek Kodra e Priftit ne Tirane (TRS-319-35T)

ID TRS-319-35T
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 125.000 Euro
Sipërfaqe m2 260 m2
Dhoma 3
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa

Vile 1-kateshe per shitje ne rrugen Marie Kraja ne Tirane.

Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 260 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 120.5 m2 te organizuar ne: sallon, 3 dhoma gjumi, kuzhine, tualet dhe korridor.

Objekti eshte shume I pershtatshem per banim dhe zona ku ndodhet eshte mjaft e qete.

Vila gjithashtu ka nje lartesi prej 4 m dhe eshte projektuar per te ndertuar edhe 4 kate te tjere.

Ka akses ne rrugen Xhanfize Keko, Shkoze dhe zonave te tjera perreth.

E pajisur me certefikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi: 125.000 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile per shitje prane rruges 28 Nentori ne Tirane.

Pozicionohet disa metra larg rruges dytesore d
Në Shitje 416-40b 115.000 €

Vile per shitje prane rruges 28 Nentori ne Tirane. Pozicionohet disa metra larg rruges dytesore dhe autostrades ...

Vile per shitje prane rruges Foto Janku ne Tirane.

Pozicionohet buze rruge kryesore disa metra la
Në Shitje 816-37 136.000 €

Vile per shitje prane rruges Foto Janku ne Tirane. Pozicionohet buze rruge kryesore disa metra larg shkolles Harry ...

Shtepi private 3+1  per  shitje ne rrugen Dardania, ne zonen e Treshit ne Tirane.
Shtepia
Në Shitje 1214-33r 130.000 €

Shtepi private 3+1  per  shitje ne rrugen Dardania, ne zonen e Treshit ne Tirane. Shtepia shtrihet ne nje ...

Vile per shitje ne rrugen Gjon Krisli ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne nje zone shume te qete te Tiran
Në Shitje 1121-33N 135.000 €

Vile per shitje ne rrugen Gjon Krisli ne Tirane. Shtepia ndodhet ne nje zone shume te qete te Tiranes, afer rruges ...