Vile 2-kateshe dhe toke per shitje ne komunen e Vores ne Tirane (TRS-419-47L)

ID TRS-419-45L
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 1.200.000 Euro
Sipërfaqe m2 6068 m2
Dhoma 0
Tualete 4
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa

Vile 2-kateshe dhe toke per shitje ne rrugen Vore-Fushe Preze ne Tirane.

Ofron siperfaqe totale toke prej 4528 m2, siperfaqe trualli prej 1540 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 900 m2 te ndare ne dy kate.

Kati pare me siperfaqe prej 420 m2 ofron nje hapesire open space sebashku me 2 tualete. 

Kati dyte ka siperfaqe prej 480 m2 ka po te njejtin organizim ne ambinet open space sebashku me 2 tualete dhe 2 ballkone.

Te dy katet lidhen me njeri tjetrin nepermjet shkalleve te jashtme.

Pjesa e oborrit eshte e mbjelle me peme dhe lule te ndryshme dhe ofron mundesi parkimi te disa makinave.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per qellime biznesi pasi ka akses direkt me rrugen kryesore duke ofruar mundesi shume te mira reklamimi.

Mund te perdoret per hotel, restorant, shkolle, punishte te ndryshme dhe shume biznese te tjera.

Vila sebashku me token jane te pajisura me certificate te rregullt pronesie.

Cmimi: 1.200.000 Euro.

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën