Vile 2-kateshe me qera ne zonen e Selites ne Tirane (TRR-1017-5L)

ID TRR-1017-5L
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 1000 Euro
Sipërfaqe m2 450m2 + 660m2
Dhoma 5
Tualete 3
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Gjin Gjergji, Selite

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Gjin Gjergji ne Tirane.

Pozicionohet shume prane rruges kryesore dhe ka akses te lehte ne te.

Vila ofron siperfaqe toke 450m2 dhe ndertim 660m2 te ndare ne 2 kate si me poshte:

Kati i pare me siperfaqe perkatesisht 230m2 eshte i organizuar ne nje sallon te madh sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, ambient ndenje i vecant 2 tualete dhe ballkon.

Ne katin e dyte kemi 3 dhoma gjumi, koridor, tualet dhe nje verande te madhe prej 130m2 qe mund te shfrytezohet per evente te ndryshme duke ofruar dhe nje pamje te bukur.

Katet lidhen me shkalle te brendshme dhe te jashme njekohesisht per ta bere aksesin sa me te lehte.

Brenda ne vile jane bere punime shume cilesore, ndricim me spote, punime gipsi etj.

Kati i nendheshem ofron hapesire te madhe prej 200m2 per parkimin e 4-5 makinave.

Ne verande jane mbjell peme dhe lule te ndryhme per te krijuar nje ambient te kendshem ku mund te kaloni nje pasdite tuaj.

Vila pozicinohet ne nje zone te qete dhe shume te zhvilluar kohet e fundt, ka akses te lehte ne Unazen e Madhe te Tiranes dhe pak minuta nga Kopshti Botanik.

Cmimi: 1000 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 2- kateshe me qera prane  Viles Gold ne Tirane, buze rruges kryesore.Me nje siperfaqe prej
Me Qira 115-15r 1100 €

Vile 2- kateshe me qera prane  Viles Gold ne Tirane, buze rruges kryesore.Me nje siperfaqe prej 220 m2 eshte e ...