Vile 3 kateshe me qira prane rruges Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane

ID TRR-522-7S
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 970 Euro
Sipërfaqe m2 210 m2
Dhoma 5
Tualete 4
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Vile 3-kateshe per zyra me qira ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane.
Ndertesa ka nje siperfaqe ndertimi prej 210 m2 te ndare ne 3 kate.
Kati i pare organizohet ne nje ambjent open space, tualet dhe hapesire parkimi per 1 makine.
Kati i dyte organizohet ne 2 ambiente, 2 tualet, dhe ballkon.
Kati i trete organizohet ne 2 ambiente, tualet dhe  ballkon.
Vila eshte me shkalle lidhese nga brenda, ofrohet e pamobiluar.
Objekti eshte i pershtatshem per shumellojshmeri aktivitetesh si zyra fondacionesh ose zyra biznesi, klinika mjekesore te ndryshme etj.
Ndertesa ndodhet buze rruge ne nje zone mjaft te njohur dhe te populluar.
Ka akses te lehte ne rrugen Mine Peza, rrugen Asim Vokshi etj.
Cmimi: 970 Euro/ muaj I diskutueshem
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile per qera prane qendres Linkoln Center 1, ne Tirane.
Vila pozicionohet afer qendres se qytetit,
Me Qira 1214-37r 1000 €

Vile per qera prane qendres Linkoln Center 1, ne Tirane. Vila pozicionohet afer qendres se qytetit, ne nje nga rruget ...

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Gjin Gjergji ne Tirane.
Pozicionohet shume prane rruges kryesore d
Me Qira 1017-5L 1000 €

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Gjin Gjergji ne Tirane. Pozicionohet shume prane rruges kryesore dhe ka akses te ...

Vile 2- kateshe me qera prane  Viles Gold ne Tirane, buze rruges kryesore.Me nje siperfaqe prej
Me Qira 115-15r 1100 €

Vile 2- kateshe me qera prane  Viles Gold ne Tirane, buze rruges kryesore.Me nje siperfaqe prej 220 m2 eshte e ...