Vile 2 kateshe me qera prane rruges Don Bosko ne Tirane (TRR-118-30R)

ID TRR-118-30R
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 700 Euro
Sipërfaqe m2 230 m2 + 300 m2
Dhoma 4
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Albanopoli

Vile me qera ne rrugen Albanopoli ne Tirane.

Vila ka nje siperfaqe te brendshme prej 230 m2 te organizuar ne dy kate dhe nje siperfaqe te pergjithshme trualli prej 300 m2.

Secili nga katet eshte i organizuar ne nje sallon me kuzhine te perfshire, dy dhoma gjumi, korridor dhe tualet. Kati i dyte permban gjithashtu nje ballkon me hapesire te bollshme.

Vila ofrohet gjysme e mobiluar.

Pjesa e perparme e oborrit mundeson vend per parkimin e mjeteve.

Ndodhet ne nje zone te qete dhe shume prane te gjitha sherbimeve te nevojshme.

Ka akses te shpejte ne rrugen Don Bosko, rrugen Muzaket, rrugen Eshref Frasheri etj.

 

Cmimi 700 euro/muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 2-kateshe me qera mbi Kolegjin Kristal ne Tirane.
Me siperfaqe 250 m2 vila eshte e organizuar
Me Qira 413-59 650 €

Vile 2-kateshe me qera mbi Kolegjin Kristal ne Tirane. Me siperfaqe 250 m2 vila eshte e organizuar ne 2 kate, ku ...