Vile 2 kateshe me qira ne Rezidencen Long Hill ne Lunder ne Tirane

ID TRR-521-32A
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 2900
Sipërfaqe m2 226 m2
Dhoma 3
Tualete 3
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Long Hill Residence

Vile 2 kateshe me qira ne Rezidencen Long Hill ne Lunder.
Kjo vile renditet nder vilat me te vecanta te kompleksit, duke u bazuar tek privatesia qe ofron.
Perbehet nga vila 2 kateshe, nje studio 23 m2 e vecuar nga vila dhe nje depo ne zonen e oborrit 9 m2, e gjithe siperfaqja e ndertimit eshte 226 m2 dhe oborr 470m2.
Pjesa e brendshme e shtepise ofron ne katin perdhe, ambientin e ndenjes, kuzhinen dhe nje tualet.
Kati i pare ofron 3 dhoma gjumi, 2 banjo, nga te cilat njera ndodhet ne dhomen matrimoniale, nje garderobe dhe dy ballkone.
Banesa ofrohet pjeserisht e mobiluar, duke perfshire kuzhinen dhe dollabet neper dhomat e gjumit, sistemin qendror per ngrohje dhe ftohje, dhe ndricim.
Karakteristike e ndertimeve te kesaj residence jane dhe dritaret e medhaja te cilat ofrojne shume drite ne brendesi te viles.
Pjesa e oborrit eshte me gjelberim dhe peme te ndryshme, e mirembajtur dhe me sistem ujitjeje.
Rezidenca ofron bar-restorant, pishina, siguri dhe qetesi.
Ofron dhe dy vende parkimi te perfshira ne cmim.

Cmimi: 2900 euro/muaj (perfshire taksat)
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile tre kateshe me qera tek rruga e Vilave ne Tirane.
Vila ofron nje siperfaqe te brendshme prej 3
Me Qira 823-16X 3000 €

Vile tre kateshe me qera tek rruga e Vilave ne Tirane. Vila ofron nje siperfaqe te brendshme prej 306 m2 dhe ndahet ne ...

Vile me qera ne nje nder rezidencat me te mira ne zonen e Lundres.
Ka nje siperfaqe ndertimi prej 2
Me Qira 323-54A 3000 €

Vile me qera ne nje nder rezidencat me te mira ne zonen e Lundres. Ka nje siperfaqe ndertimi prej 241m2 e cila ndahet ...

Vile me qera ne nje zone residenciale ne Lunder.

Vila perbehet nga 2 kate banimi me siperfaqe te
Me Qira 1115-28a 3000 €

Vile me qera ne nje zone residenciale ne Lunder. Vila perbehet nga 2 kate banimi me siperfaqe te brendshme 220 m2 pa ...

Vile dy kateshe me qira ne Mullet, Tirane

Vila pozicionohet ne nje zone shume te qete dhe ka nje
Me Qira 1115-20K 3000 €

Vile dy kateshe me qira ne Mullet, Tirane Vila pozicionohet ne nje zone shume te qete dhe ka nje ndarje shume te ...

Vile moderne me qera ne nje nga rezidencat e vilave me te preferuara ne Tirane.

Te mirenjohura pe
Me Qira 917-26a 3000 €

Vile moderne me qera ne nje nga rezidencat e vilave me te preferuara ne Tirane. Te mirenjohura per cilesine e ...

Vile me qera ne nje residence vilash ne Lunder.

E poicionuar ne nje nder komplekset me te preferu
Me Qira 718-43a 2800 €

Vile me qera ne nje residence vilash ne Lunder. E poicionuar ne nje nder komplekset me te preferuara dhe me moderne ...

Vile 2-kateshe me qira ne zonen e Mulletit ne Tirane.
Vila ndodhet ne nje nga rezidencat me te pref
Me Qira 122-9A 2800 €

Vile 2-kateshe me qira ne zonen e Mulletit ne Tirane. Vila ndodhet ne nje nga rezidencat me te preferuara dhe te ...

Vile 2-kateshe me qera per biznes prane Fakultetit te Shkencave te Natyres ne Tirane.

Vila ndodhe
Me Qira 813-8 3000 €

Vile 2-kateshe me qera per biznes prane Fakultetit te Shkencave te Natyres ne Tirane. Vila ndodhet ne nje nga ...