Vilë 2-3 dhoma Me Qira Tirane

Me poshte do te gjeni te listuara te gjithe vilat me 2 ose 3 dhoma te ofruar per qiradhenie ne qytet por dhe ne rezidencat e mirenjohura si Longhill Residence apo Rolling Hills ne periferi te Tiranes. Nese kerkimi juaj bazohet ne nje zone te caktuar te Tiranes mund te perdorni kerkimin ne harte ne menune e faqes tone. Listimet e meposhtme jane per qiradhenie afatgjata dhe jane te perditesuara vazhdimisht. Ne mundohemi te ofrojme per ju kushtet dhe cmimet me te mira. Per cdo pyetje apo kerkese te vecante mos hezitoni te na kontaktoni.

Shtepi nje kateshe per qira ne rrugen Bektash Berberi ne Tirane. 
Apartamenti ofron nje siperf
Me Qira 224-4X 320 €

Shtepi nje kateshe per qira ne rrugen Bektash Berberi ne Tirane.  Apartamenti ofron nje siperfaqe prej 67 m2 dhe organizohet ne  dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje e kuzhine, nje tualet dhe nje korridor i cili lidh te gjitha ambientet se ...

Vile 2 kateshe me qera ne nje nga rezidencat me te mirenjohura ne Tirane ne zonen e Lundres.

Vila
Me Qira 1117-35a 2400 €

Vile 2 kateshe me qera ne nje nga rezidencat me te mirenjohura ne Tirane ne zonen e Lundres. Vila ka siperfaqe te brendshme 213 m2 dhe siperfaqe oborri prej 400 m2. Siperfaqja e brendshme ndahet ne 2 kate duke ofruar: ne katin e pare sallon , zone ...

Vile moderne me qera ne kompleksin Long Hill Residence ne Lunder, Tirane.

Rezidence shume e prefe
Me Qira 917-29a 2600 €

Vile moderne me qera ne kompleksin Long Hill Residence ne Lunder, Tirane. Rezidence shume e preferuar nga vendas dhe te huaj.   Vila ka nje siperfaqe te brendhsme prej 196 m2 dhe te jashtme rreth 488 m2. Me nje stil modern dhe shume cilesor ...

Vile tre kateshe me qira ne rrugen Sadik Petrela ne Tirane.

Shtepia ka nje siperfaqe  totale
Me Qira 424-54C 2500 €

Vile tre kateshe me qira ne rrugen Sadik Petrela ne Tirane. Shtepia ka nje siperfaqe  totale prej 300m2 dhe ,organizohet ne tre kate . Kati i pare eshte i ndare ne tre ambiente te cilat jepen me qira per dyqane te ndryshme,por mund te ...

Vile me qira ne nje nga zonat me te preferuara ne zonen e Lundres, Rezidenca Long Hill.

Vila esht
Me Qira 920-13a 3200 €

Vile me qira ne nje nga zonat me te preferuara ne zonen e Lundres, Rezidenca Long Hill. Vila eshte e sapoperfunduar dhe e punuar me cilesi te larte duke kushtuar vemendje cdo detaji. Siperfaqe ndertimi prej ndertimi prej 208 m2 dhe siperfaqe ...

Vile me qira ne rrugen Selim Brahja ne Tirane.
Ka nje siperfaqe toke prej 613 m2 dhe siperfaqe nder
Me Qira 1021-23V 2000 €

Vile me qira ne rrugen Selim Brahja ne Tirane. Ka nje siperfaqe toke prej 613 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 290 m2 te ndare ne 2 kate banim dhe garazh.  Kati i pare organizohet ne sallon dhe kuzhine, dhome ndenje, banjo dhe korridor dhe dy ...

Vile me qera prane zones Mjull - Bathore ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje vile 3 - kateshe
Me Qira 1114-42b 1500 €

Vile me qera prane zones Mjull - Bathore ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje vile 3 - kateshe, rreth 800 m larg autostrades Tirane-Elbasan ne nje rruge te re dhe te asfaltuar. E vecanta e kesaj prone eshte oborri dhe pamja qe ofron, ku rreth e ...

Vile me qera ne nje nder rezidencat me te mira ne zonen e Lundres.
Ka nje siperfaqe ndertimi prej 2
Me Qira 323-54A 3000 €

Vile me qera ne nje nder rezidencat me te mira ne zonen e Lundres. Ka nje siperfaqe ndertimi prej 241m2 e cila ndahet ne 2 kate. Kati i pare organizohet ne sallon, kuzhine te vecuar dhe 1 tualet. Kati i dyte ofron 3 dhoma gjumi, nder te cilat njera e ...

Vile tri kateshe ne shitje ne Peze te Vogel ne Tirane
Ofron nje siperfaqe totale prej 331.4 m2 te s
Me Qira 1122-17G 860 €

Vile tri kateshe ne shitje ne Peze te Vogel ne Tirane Ofron nje siperfaqe totale prej 331.4 m2 te shperndare ne dy kate dhe nje papafingo. Kati i pare eshte i ndare ne sallon, kuzhine, nje tualet dhe korridori lidhes. Kati i dyte eshte organizohet ne ...

Vile me qira ne rrugen Qemal Stafa, prane Shkolles se Kuqe ne Tirane.
Vila ka nje siperfaqe ndertim
Me Qira 822-20Z 1000 €

Vile me qira ne rrugen Qemal Stafa, prane Shkolles se Kuqe ne Tirane. Vila ka nje siperfaqe ndertim 150m2 e ndare ne dy kate banim dhe nje kat depo  si dhe parcela tokesore me siperfaqe 250m2 . Kati i pare eshte i organizuar ne ...

Vile 2 kateshe me qira ne Rezidencen Long Hill ne Lunder.
Kjo vile renditet nder vilat me te vecant
Me Qira 521-32A 2900 €

Vile 2 kateshe me qira ne Rezidencen Long Hill ne Lunder. Kjo vile renditet nder vilat me te vecanta te kompleksit, duke u bazuar tek privatesia qe ofron. Perbehet nga vila 2 kateshe, nje studio 23 m2 e vecuar nga vila dhe nje depo ne zonen e oborrit 9 ...

Vile 2-kateshe per qira prane Liqenit Artificial ne Tirane.

Ka nje siperfaqe prej 225 m2 te ndare
Me Qira 422-6V 2000 €

Vile 2-kateshe per qira prane Liqenit Artificial ne Tirane. Ka nje siperfaqe prej 225 m2 te ndare ne 3 kate. Kati -1 organizohet ne holl, dhome gjumi, depo dhe banjo. Kati 0 organizohet ne sallon dhe kuzhine, banjo. Kati 1 organizohet ne dy ...

Vile 2-kateshe me qira ne zonen e Mulletit ne Tirane.
Vila ndodhet ne nje nga rezidencat me te pref
Me Qira 122-9A 2800 €

Vile 2-kateshe me qira ne zonen e Mulletit ne Tirane. Vila ndodhet ne nje nga rezidencat me te preferuara dhe te kerkuara per banim, plot gjelberim dhe privatesi. Siperfaqja e bredshme eshte 230 m2 dhe oborr me 720 m2.  Shtepia ofrohet pjeserisht ...

Vile me qera ne zonen e Saukut ne Tirane.

Vila eshte e sapondertuar dhe perfshin 800 m2 toke dhe
Me Qira 318-26a 1500 €

Vile me qera ne zonen e Saukut ne Tirane. Vila eshte e sapondertuar dhe perfshin 800 m2 toke dhe pjesa e ndertimit prej 240 m2 te ndare ne 2 kate.  Kati i pare ka sallon, kuzhine, dhome ngrenje dhe nje tualet. Kati i dyte ka 3 dhoma gjumi, ...

Vile 3 kateshe me qira ne rrugen Mihal Duri ne Tirane.
Eshte e organizuar me bodrum nentoke, sallon
Me Qira 621-5V 1900 €

Vile 3 kateshe me qira ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Eshte e organizuar me bodrum nentoke, sallon ne katin e pare, dy dhoma gjumi dhe banjo ne katin e dyte dhe ne kuzhine, banjo dhe dy ballkone ne katin e trete, me nje siperfaqje rreth 200 m2. Vila ...

Vile tre kateshe me qera tek rruga e Vilave ne Tirane.
Vila ofron nje siperfaqe te brendshme prej 3
Me Qira 823-16X 3000 €

Vile tre kateshe me qera tek rruga e Vilave ne Tirane. Vila ofron nje siperfaqe te brendshme prej 306 m2 dhe ndahet ne katin nendhe, katin e pare dhe katin e dyte. Kati nendhe organizohet ne nje hapesire open space dhe nje dhome lavanderie. Kati i ...

Vile 3- kateshe me qera ne rrugen Bilal Golemi ne Tirane.

Vile eshte me tarace te madhe te shfryt
Me Qira 414-8b 1400 €

Vile 3- kateshe me qera ne rrugen Bilal Golemi ne Tirane. Vile eshte me tarace te madhe te shfrytezueshme dhe ndodhet prane Kompleksit Dinamo ne Tirane. Ka nje siperfaqe ndertim prej 350 m2 dhe toke 200 m2. Ne katin e pare kemi sallon dhe ...

Vile 3 kateshe me qera ne rrugen e Vilave, ne zonen e Lundres ne Tirane.
Vila ofron nje siperfaqe t
Me Qira 324-47Z 3500 €

Vile 3 kateshe me qera ne rrugen e Vilave, ne zonen e Lundres ne Tirane. Vila ofron nje siperfaqe te brendshme prej 306m2 te organizuar ne 2 kate, 2 kate mbitoke dhe nje kat nentoke. Kati i pare eshte i organizuar ne sallon se bashku me ambient gatimi, ...

Vile 3-kateshe per zyra me qira prane Pazarit te Ri ne Tirane.

Ndertesa ka nje siperfaqe trualli
Me Qira 421-32V 800 €

Vile 3-kateshe per zyra me qira prane Pazarit te Ri ne Tirane. Ndertesa ka nje siperfaqe trualli prej 180 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 110 m2 te ndare ne 3 kate. Kati i pare organizohet ne nje dyqan 40 m2, tualet dhe oborr i vogel. Kati i dyte ...

Vile me qera ne nje residence vilash ne Lunder.

E poicionuar ne nje nder komplekset me te preferu
Me Qira 718-43a 2800 €

Vile me qera ne nje residence vilash ne Lunder. E poicionuar ne nje nder komplekset me te preferuara dhe me moderne ne Tirane. Vila ka nje siperfaqe te brendshme prej 210 m2 dhe te jashtme rreth 500 m2. Kati i pare ofron sallon , kuzhine, tualet ...

Vile 2 kateshe me qira ne rezidencen Long Hill Residence ne Lunder.
Vila ka nje arkitekture unike ,
Me Qira 321-13a 2000 €

Vile 2 kateshe me qira ne rezidencen Long Hill Residence ne Lunder. Vila ka nje arkitekture unike , e pozicinuar ne pjesen e siperme te kodres ne te cilen eshte ndertuar ky kompleks. Shtepia eshte e sapoperfunduar dhe ne procesin e mobilimit. ...

Vile 3 kateshe me qera ne zonen e Kamzes ne Tirane.
Ofron siperfaqe totale ndertimi prej 350 m2 dhe
Me Qira 1223-28G 400 €

Vile 3 kateshe me qera ne zonen e Kamzes ne Tirane. Ofron siperfaqe totale ndertimi prej 350 m2 dhe siperfaqe toke 800 m2 e organizuar ne 3 kate si me poshte: Kati i pare ofron depo dhe garazh. Kati i dyte ofron 2 dhoma ndenje + guzhine, 1 tualet dhe ...

Vile 3-kateshe me qera prane zones se Lundres.

Ndodhet ne nje kompleks vilash shume te preferuar
Me Qira 718-7L 1300 €

Vile 3-kateshe me qera prane zones se Lundres. Ndodhet ne nje kompleks vilash shume te preferuar si nga te huajt dhe vendasit. Ofron siperfaqe totale ndertimi prej 193 m2 dhe siperfaqe toke 200 m2 e organizuar ne 3 kate si me poshte: Kati i pare ...

Shtepi private 1 kateshe me qera ne rrugen Zihni Sako ne zonen e Xhamllikut ne Tirane.
Ka nje siper
Me Qira 623-47A 500 €

Shtepi private 1 kateshe me qera ne rrugen Zihni Sako ne zonen e Xhamllikut ne Tirane. Ka nje siperfaqe trualli prej 139.7m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 84.60m2 e organizuar ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet. Shtepia ...

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen Rrok Kola prane Adreno.
Ka nje siperfaqe totale prej 500 m2 ku 374
Me Qira 223-56R 700 €

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen Rrok Kola prane Adreno. Ka nje siperfaqe totale prej 500 m2 ku 374 m2 jane truall dhe 375 m2 ndertim te ndare ne 3 kate. Tre katet e viles organizohen si me poshte: Kati i pare ka 1 sallon te madh se bashku me ...

Shtepi Private 3+1 me qira ne rrugen Ferdinand Deda, ne Tirane.
Banesa ka nje siperfaqe 400m2 trual
Me Qira 1022-19Z 600 €

Shtepi Private 3+1 me qira ne rrugen Ferdinand Deda, ne Tirane. Banesa ka nje siperfaqe 400m2 truall nga te cilat 140m2 eshte ndertim. Siperfaqja 140m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, 3 dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Dy ...

Vile tre kateshe me qira ne rrugen Riza Cerova ne Tirane. 
Vila ofron nje siperfaqe prej 168 m
Me Qira 1023-6X 1400 €

Vile tre kateshe me qira ne rrugen Riza Cerova ne Tirane.  Vila ofron nje siperfaqe prej 168 m2 ne cdo kat te saj.  Kati i pare organizohet ne 2 dhoma ndenje, nje kuzhine te vecuar, nje tualet, nje verande dhe nje korridor i cili  lidh ...

Vile 1 kateshe 3+1 me qera prane  Akacia Hills 2 ne Tirane.
Ofron nje siperfaqe totale pr
Me Qira 1023-2G 500 €

Vile 1 kateshe 3+1 me qera prane  Akacia Hills 2 ne Tirane. Ofron nje siperfaqe totale prej 115m2, ku organizohet ne dy dhoma gjumi, nje sallon se bashku me guzhine, nje dhome e areduar me kolltuke si dhome pritje, nje tualet , nje ballkon ne ...

Vile 1 kateshe me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.

Pozicionohet pak metra larg rruges kryeso
Me Qira 815-12S 800 €

Vile 1 kateshe me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Pozicionohet pak metra larg rruges kryesore.  Siperfaqja e brendshme eshte 112 m2 . Ofrohet e pamobiluar dhe eshte e organizuar ne sallon me kuzhine te vecuar, 3 ...

Vile tre kateshe me qira ne rrugen Haxhi Dushku ne Tirane.
Vila ka nje siperfaqe oborri prej 500 m2
Me Qira 920-6D 1200 €

Vile tre kateshe me qira ne rrugen Haxhi Dushku ne Tirane. Vila ka nje siperfaqe oborri prej 500 m2 dhe siperfaqe ndertimi ndertimi per 295 m2 te organizuar ne: Kati i pare sallon, kuzhine e ndare, koridor dhe tualet dhe tre ballkone.   ...

Vile me qera ne nje zone residenciale ne Lunder.

Vila perbehet nga 2 kate banimi me siperfaqe te
Me Qira 1115-28a 3000 €

Vile me qera ne nje zone residenciale ne Lunder. Vila perbehet nga 2 kate banimi me siperfaqe te brendshme 220 m2 pa perfshire hapesirat e ballkoneve dhe siperfaqe oborri rreth 600 m2. Kati i pare ofron sallon te madh bashke me zonen e ngrenjes, ...

Vile me qera ne rrugen Ali Visha, shume prane rruges se Elbasanit ne Tirane.
Me nje siperfaqe total
Me Qira 823-4A 2200 €

Vile me qera ne rrugen Ali Visha, shume prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Me nje siperfaqe totale prej 330m2 vila ndahet ne dy kate si me poshte: Kati pare ka nje siperfaqe prej 153m2 e cila perfshihet pothuajse e gjitha nga salloni, ambienti i ...

Vile me qera prane Ambasades Suedeze ne Tirane.

Vila ndodhet ne afersi te Ambasades Amerikane ne
Me Qira 218-54R 1300 €

Vile me qera prane Ambasades Suedeze ne Tirane. Vila ndodhet ne afersi te Ambasades Amerikane ne rrugen Ali Visha dhe perbehet nga tre kate ndertim dhe nje oborr ne pjesen ballore. Siperfaqja totale eshte 240 m2 dhe katet jane te organizuara si ...

Vile per qera ne rrugen Gramoz Pashko ne Tirane. 
Ofron nje siperfaqe trualli prej 267 m2 dhe
Me Qira 323-2G 1300 €

Vile per qera ne rrugen Gramoz Pashko ne Tirane.  Ofron nje siperfaqe trualli prej 267 m2 dhe nje siperfaqe ndertimi prej 200 m2 te organizuar ne dy kate Kati i pare eshte i organizuar ne nje garazh, i cili mund te perdoret si post ...

Vile 1-kateshe per qira ne rrugen e Durresit, ne Tirane.
Banesa ka nje siperfaqe 90m2 te organizuar
Me Qira 416-34b 500 €

Vile 1-kateshe per qira ne rrugen e Durresit, ne Tirane. Banesa ka nje siperfaqe 90m2 te organizuar ne sallon,dy dhoma gjumi,nje tualet dhe korridori lidhes. Shtepia disponon gjithashtu dhe nje oborr ku mund te parkohen lehtesisht dy ...

Triplex ne forme vile me qira ne nje prej komplekseve te vilave ne Lunder, shume prane me qendren tr
Me Qira 620-9A 1500 €

Triplex ne forme vile me qira ne nje prej komplekseve te vilave ne Lunder, shume prane me qendren tregtare TEG. Me nje siperfaqe prej 210 m2 te brendshme dhe 120 m2 oborr. Hapesira e brendshme e kesaj shtepie ofron ne katin e pare sallon te ...